צור קשר

JOE OFFICE

חברת NESLY הינה הזכיינית הבלעדית של קו הקפה JoeOffice – חבילת שירותי הקפה של קפה Joe המביאה את חווית בית הקפה עד אליכם למשרד.

מהיום תוכלו ליהנות מהקפה המשובח והארומטי של קפה Joe מבלי לצאת מהעבודה!

החבילה מבוססת על אספקת תערובת הקפה הטרייה והייחודית של קפה Joe ,וכן על המכונות Presto ו- Bistro האוטומטיות של חברת WMF הגרמנית.

במסגרת החבילה נספק לכם את המכונה המותאמת אישית לצורכי המשרד, בצירוף מוצרים משלימים של קפה Joe לשדרוג חווית הקפה בדיוק כמו שאתם אוהבים אותו.

כמה מילים על המכונות של WMF – אלה הן מכונות הקפה האוטומטיות הטובות בעולם!

Presto. היא לא רק יפה, היא גם עושה קפה מצוין.

המכונה טוחנת את פולי הקפה הטריים לפני הכנת כל משקה, מחממת את המים לטמפרטורה המתאימה ומוזגת את כמות הקפה המדויקת אל הספל וכל זאת בלחיצת כפתור אחת. למכונה מוצמד מקרר ייחודי לשמירת טריות החלב, כך שבעת בחירת קפה המבוסס חלב, המכונה שואבת את החלב ישירות, מחממת, מקציפה ומוזגת אותו אל הספל.

ניתן לתכנת את המכונה להכנת מגוון רחב של משקאות קפה- אספרסו, לאטה, מקיאטו, קפוצ'ינו, טריאסטה או כל משקה קפה אחר, לפי הטעם האישי שלכם. הארומה, האיכות והטריות של הקפה נשמרות בכל רגע בזכות פעולת הניקוי האוטומטית, המאפשרת תחזוקה שוטפת ללא כל מאמץ.

הכנת קפה איכותי וטרי במשרד מעולם לא היתה כה פשוטה ונפלאה!

לחברת NESLY וותק של 15 שנה בתחום מכונות הקפה. בין לקוחותינו המרוצים תוכלו למצוא חברות היי-טק, משרדי עורכי-דין ורואי חשבון מהגדולים והמוכרים בישראל, רשתות חנויות נוחות ורשתות מזון מהיר.

נשמח לראות גם אתכם בין חוג לקוחותינו!

 לפרטים נוספים ויצירת קשר www.joeoffice.co.il